0 486 518 10 08

Cizre"de Açılışa Katıldık

24.08.2017 09:00

Cizre"de Açılışa Katıldık

Silopi Belediyesi Kadın Eğitim Destek Ve Kültür Merkezi Müdiremiz ile çalışanlarımı Cizre Belediyesince yeni açılan Nur Kadın Kültür Merkezi açılışına katıldı.

Silopi Kadın Eğitim Destek Ve Kültür Merkezi Müdiremiz Gönül Ürgen, Müdür Yardımcımız Meryem Bilen ve kurs öğretmenlerimiz Cizre Belediyesince Cizre ilçesinde açılan Nur Kadın kültür Merkezi açılışına katılarak, Cizreli kadınları tebrik etti.  

Nur Kadın Merkezi açılışına Şırnak Valimiz Sayın Mehmet Aktaş, Belediye Başkanımız ve Kaymakam Sayın Ahmet Adanur, İl Jandarma komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Bırca Belek Kültür Sanat Ve Kalkındırma Derneği Başkanı Sayın Hatice Atan"ın yanı sıra birçok vatandaşlarımız katıldı.

Açılışa eşi ve çocuklarıyla katılan Şırnak Valimiz Sayın Aktaş kısa bir konuşma yaptı. Ardından Vali Aktaş ile katılımcılar açılan kursları dolaştı.

 

Daha sonra Silopi Kadın Eğitim Destek Ve Kültür Merkezi Müdiremiz Gönül Ürgen Cizre de kadınlara yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı Bırca Belek Kültür Sanat Ve Kalkındırma Derneği Başkanı Sayın Hatice Atan"a teşekkürlerini sunarak ilçeden ayrıldı.