Başkan Vekili Işıktaş’tan TÜGVA’ya Ziyaret

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Sezer Işıktaş, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İlçe Temsilciliğini ziyaret ederek vakıf binasında incelemede bulundu.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Sezer Işıktaş’ı vakıf binası önünde Türkiye Gençlik Vakfı Silopi İlçe Temsilcisi Fırat Haşimoğlu ve üyeleri karşıladı. Yeni temsilciye hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Işıktaş vakıf binasında incelemede bulundu. Kursların verildiği sınıfları dolaşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Işıktaş kurs eğitmenlerinden kursları hakkında bilgiler aldı. Sayın Işıktaş terörden arındırılmış ilçede gençlere yönelik her türlü çalışmaların arkasında olacaklarını belirterek, “ülkemizin geleceği için gençlerimize yatırım yapmalıyız” dedi. 

Türkiye Gençlik Vakfı Silopi İlçe Temsilcisi Fırat Haşimoğlu “vakıf olarak milli ve manevi değerler sahip gençler yetiştireceğiz. Gençlerimize yönelik projeler üreteceğiz. Onlara sahip çıkacağız. Gençlerimizi dinleyeceğiz ve onların sesi olacağız.” Dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Sezer Işıktaş daha sonra aynı binada bulunan Silopi Halk Kütüphanesi’nde de incelemede bulunduktan sonra ayrıldı.

Adalet FİDAN
Silopi Belediye Eşbaşkanı
Süleyman ŞAVLUK
Silopi Belediye Eşbaşkanı
Adalet FİDAN
Silopi Belediye Eşbaşkanı
Süleyman ŞAVLUK
Silopi Belediye Eşbaşkanı
Silopi