Silopi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sezer Işıktaş, Barbaros mahallesinde halk ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Barbaros mahallesinde bulunan Vatan İlk ve Ortaokulu bahçesinde kurulan iftar sofrasında vatandaşlar ile bir araya gelerek iftar açtı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar sofrasına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sezer Işıktaş, Milli Eğitim Müdürü Bülent Dayanan, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Erdoğan, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Kaymakamı ve Başkan Vekili Sezer Işıktaş bu esna da alana gelen TRT KURDÎ canlı yayına bağlandı. Ramazan Ayı boyunca ilçe merkezindeki mahallelere 500 kişilik sıcak yemek ve ayrıca Sanat Sokağında da vatandaşlara 500 kişilik sıcak yemek ikramında bulunduklarını belirten Işıktaş, tespit edilen yardıma muhtaç ailelere de maddi destek sağladıklarını belirtti.

TRT KURDÎ canlı yayın ekibi daha sonra alan da bulunan vatandaşlar ile röportaj yaptı. Akşam ezanının okunmasıyla beraber vatandaşlar ile beraber iftarını açan Işıktaş, ardından vatandaşların sıkıntılarını dinledikten sonra alandan ayrıldı. 

Sezer IŞIKTAŞ
Silopi Kaymakamı
Silopi Belediyesi Başkanı
Sezer IŞIKTAŞ
Silopi Kaymakamı
Silopi Belediyesi Başkanı
Sezer IŞIKTAR